sochorova
Jitka Sochorová

Marketing Makers - Specialistka na PPC, SEO a analytiku webu

“Při své práci pomáhám firmám, aby byly vidět online. Starám se o PPC a SEO, obojí doprovázené analytikou, díky které dokáži aktivity vyhodnotit. CityHUB Jihlava využívám od září 2019 a jsem spokojená. Oceňuji hlavně skvělé umístění přímo v centru, možnost rezervace zasedací místnosti i vlastní místo k práci.”

flekal
Lukáš Flekal

www.flekal.com - Designer a konzultant webů na volné noze

“Jsem strojní inženýr, což se projevuje hlavně citem pro detail a hledáním co možná nejjednoduššího a funkčního řešení. Zabývám se zejména tvorbou log a jednotné vizuální identity, webdesignem, designem a sazbou tiskovin, vektorovou ilustrací a konzultacemi webů. CityHUB využívám téměř denně po návratu do Jihlavy (od září 2020). Největší pecka je umístění v centru, kde to mám hodně rád.”

kolarik
Michal Kolařík

COWORK:S CityHUB Jihlava - zakladatel

“V Jihlavě mi chybělo místo, kde se mohou setkávat myšlenky lidí, pracující v různých kreativních oborech. Přináší to nové nápady, pohledy na věc, motivaci i oživení pracovního dne. CityHUB navíc není jen o práci. Skvělý je i relax v "Zašívárně" v podkroví, anebo četba v závěsné houpačce.”

vitesnik
Pavel Vítešník

BlueRed.cz - Specialista na filmy, animace, mobilní aplikace

“Zasedací místnost na schůzky má skvělé umístnění v centru města. Změna prostředí dovoluje přepnout myšlení. Co-working je inspirativní a udržuje pozornost nad aktuální prací.”